1
Січень 2022року
запитання — відповідь

⚡ Скринька для запитань

Не знаєте, як організувати той чи той напрям діяльності закладу або підготуватися до перевірки? Чи як розв’язати робочу ситуацію? Хочете переконатися, що прийняли правильне управлінське рішення? Вам на допомогу, шановний читачу е-журналу, — Скринька запитань.

Залишайте у ній свою електронну пошту та запитання, відповідь на яке шукаєте, опишіть робочу ситуацію, що склалась, і яку не знаєте, як правильно розв’язати, чи напишіть, яка порада чи рекомендація експертів «Практики управління дошкільним закладом» потрібна. Ми, редакція журналу, надішлемо ваше звернення експерту, а відповідь надамо вам — опублікуємо її на цій сторінці під запитанням або підкажемо, в якій опублікованій статті вона є. Тому зазирайте у скриньку. Можливо, в ній уже є відповідь на ваше запитання.

0 символів із 1500
Ваші колеги написали:
30. Доброго дня, питання №8 досі без відповіді.Чому ваш експерт так довго думає? Прошу допомогти у вирішені мого питання.
29. Доброго дня! Питання №17 досі без відповіді!!! Будемо вдячні за змістовну відповідь!
28. Дякую за пояснення з/плати завгоспа ЗДО, я ж просила пояснити оплату праці заступника завідувача з господарства.( у нас 12 груп).
Відповідь редакції:Вітаю. Перепрошуємо. Розмір посадового окладу заступника завідувача з господарства обчислюють, не враховуючи підвищення посадового окладу директора, тобто з базового посадового окладу директора. Конкретний розмір посадового окладу заступника завідувача з господарства встановлює відповідним наказом директор.
27. Яка тривалість відпустки директора 6-ти групового ЗДО, в якому 2 групи -логопедичні, 1 група- інклюзивна (42 чи 56 календарних дні). Дякую за відповідь.
Відповідь редакції:Вітаю. 56 днів щорічної основної відпустки мають директори закладів дошкільної освіти компенсючого типу (санаторні та спеціальні), якщо вони обслуговують групи, в яких не менш як 50 відсотків дітей, які потребують корекції фізичного і психічного розвитку, або якщо в цих закладах укомплектовано не менш як 50 відсотків таких груп. Директори закладів освіти інших типів мають 42 дні щорічної основної відпустки.
26. Доброго дня! ПОЯСНІТЬ, будь ласка, відповідно до постанови 305 в ЗДО пишеться 3 меню розкладки : три - на 1-4 роки, 4 роки та 4-6(7) років. Згідно цього установлена різна оплата за харчування для дітей 1-4 років та 4-6(7) років. В МОЛОДШІЙ ДОШКІЛЬНІЙ ГРУПІ знаходяться діти яким на 1 січня 2022 року від 3 років та більше( 3,5; 4.1,4,5 і т.д.)Бухгалтерія відділу освіти для дітей яким виповнилося 4 роки і більше пропонує складати меню інше, тобто і оплата за харчування збільшується?( в одній групі для одних дітей вартість за харчування 40,5 грн., а іншим 52.60 грн.)ЗАПИТАННЯ: ЧИ МОЖЕ В ОДНІЙ ВІКОВІЙ ГРУПІ БУТИ ДВА РІЗНИХ МЕНЮ І ВІДПОВІДНО ДВІ РІЗНИХ ПЛАТИ ЗА ХАРЧУВАННЯ ??7 ЧИ ДЛЯ ОДНІЄЇ ВІКОВОЇ ГРУПИ ПОВИННО БУТИ ОДНЕ МЕНЮ ТА ОДНА ОПЛАТА ЗА ХАРЧУВАННЯ? Будемо вдячні за відповідь!!!
25. Доброго дня! Питання з організації харчування, намагаюся затвердити весняне меню. Розподілила хліб, за бажанням батьків, на три прийома по 20 грам, тільки там де це потрібно (до риби),не перевищую норми в 60 грм на дитину в день, Держпродспоживслужба категорично проти. Це правомірно? Також раніше запитувала про норми об'єму їжі ? Чинні чи вони та як іх співвідносити з новими? З повагою, Валентина
Відповідь редакції:Вітаю. Щодо розподілу хліба, то Держпродспоживслужба права. За нормами хліб --- дві порції на день, відхилення до 10%. Щодо об'єму страв, то варто керуватись нормами харчування. Об'єм порції каші, бобових чітко визначений. Кількість фруктів та овочів також.
24. Поясніть ,будь ласка, від якого окладу керівника ЗДО розраховують оклад заступника завідувача з господарства, чи при цьому враховано підвищення керівнику згідно постанови №22 від 11.01.2018 року?
Відповідь редакції:Посадовий оклад завідувача господарства не залежить від окладу директора. Згідно з додатком 11 до наказу МОН «Про впорядкування умов оплати праці та затвердження схем тарифних розрядів працівників навчальних закладів, установ освіти та наукових установ» від 25.09.2005 № 557 посадовий оклад завідувача господарством встановлюється на рівні 7–8 тарифних розрядів.
23. Доброго дня.Будь ласка , дайте пораду, як діяти з не вакцинованими працівниками, наказ про відсторонення яких суд визнав не законним. Дякую.Sbudasolnyhko@ukr.net
Відповідь редакції:Вітаю. Звернулися до кількох юристів, які радять одне: подавати апеляцію на рішення суду. Такої самої позиції дотримується Служба освітнього омбудсмена https://ezavdnz.mcfr.ua/952523 Нині працюємо над статтею, як подати апеляцію.
22. Доброго дня! Будь-ласка, дайте відповідь на запитання :Чи здійснюється доплата директору ЗДО за ведення діловодства відповідно Постанови КМУ від 28.12.2021р. №1391 . Наказ по закладу в наявності ( ще від січня 2021 року) про відповідального за ведення ділової документації в закладі , ним призначено директора. В ЗДО 7 груп. Штатна одиниця діловода відсутня. ДЯКУЮ! vesdnz1sun@gmail.com
Відповідь редакції:Вже є відповідь на ваше запитання у журналі: https://ezavdnz.mcfr.ua/952303
21. Доброго дня! Питання №6 досі без відповіді!!! Будемо вдячні за змістовну відповідь!
Відповідь редакції:Чекаємо на коментар експерта на Ваше запитання.
20. Доброго дня, чому запитання #7 без відповіді???
Відповідь редакції:Вітаю. Ось дві статті, в яких детально роз"яснено, як провести скорочення чиельності чи штату: https://ezavdnz.mcfr.ua/833186 https://ezavdnz.mcfr.ua/839758 У кроці 4 роз"яснено, як діяти і у вашій ситуації. Колеги, чимало розв"язків робочих ситуацій, з якими ви стикаєтеся, вже роз"яснені на сторінках журналу. Щоб їх знайти користуйтеся рядком пошуку, в якому прописуйте пошуковий запит, чи тематичним рубрикатором.
19. Вітаю. Чи залишаються чинними Орінтовні об'єми готових страв для дітей з Інструції (2006 року) ? як об'єми готових страв поєднати з новими нормами 2021 року? dnz80@kharkivosvita.net.ua
18. Поясніть будь-ласка як провести доплату керівнику якщо він має доплату 20% за спец.групи + 5% за групи з нічним перебуванням+3% за кількість дітей у закладі понад 60 відповідно до цієї примітки Постанови КМУ від 28.12.2021р. №1391 Чи всі доплати мають неперевищувати 25% чи одна із них? Бо в нас виходить 28%. "1. У разі коли працівники закладів освіти мають право на підвищення посадових окладів (ставок заробітної плати) за різними підставами, передбаченими у розділі “Підвищення за роботу в певних типах закладів та установ освіти”, їх посадові оклади (ставки заробітної плати) підвищуються за кожною підставою, але не більш як на 25 відсотків."
17. Доброго дня ! Прошу роз'яснити ,яке навантаження практичного психолога дошкільного закладу комбінованого типу ,в якому функціонує 3 групи : 1- група загального розвитку , 1- компенсуючого типу , 1-інклюзивна група і яка тривалість відпустки психолога .Дякую.
16. kdnzkazka3@ukr.net Доброго дня. У висновку ІРЦ прописані крекційно-розвиткові заняття з вчителем-дефектологом. Окремого фахівця в нашому селищі немає. Чи має право вихователь або асистент вихователя проводити цю роботу, якщо не має відповідної освіти дефектолога. На кого з педагогів можна покласти обов'язки дефектолога. Чекаю на відповідь. Дякую.
Відповідь редакції:Вітаю. Надання психолого-педагогічних та корекційно-розвиткових послуг здійснюється шляхом проведення індивідуальних і групових занять, які можуть надаватися як штатними працівниками закладу, так і залученими фахівцями, зокрема: працівниками інклюзивно-ресурсного центру, спеціальних садочків (шкіл), навчально-реабілітаційних центрів, логопедичних пунктів та інших закладів на підставі цивільно-правових договорів. При цьому оплата праці залучених фахівців здійснюється за рахунок коштів державної субвенції, відповідно до пункту 6 Порядку та умов надання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на надання державної підтримки особам з особливими освітніми потребами, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 14 лютого 2017 року № 88 (із змінами) (далі – Порядок та умови надання субвенції). Перелік фахівців, які проводять (надають) додаткові психолого-педагогічні і корекційно-розвиткові заняття (послуги) з особами з особливими освітніми потребами у закладах освіти, визначено у додатку 5 Порядку та умов надання субвенції. У ньому зазначено, що це фахівці, що здобули відповідний ступінь вищої освіти (освітньо-кваліфікаційний рівень) у галузі знань: · 01 Освіта/Педагогіка за спеціальностями: · 012 Дошкільна освіта · 013 Початкова освіта · 016 Спеціальна освіта · 017 Фізична культура і спорт · 02 Культура і мистецтво: · 024 Хореографія · 025 Музичне мистецтво · 05 Соціальні та поведінкові науки за спеціальністю: · 053 Психологія · 22 Охорона здоров’я за спеціальністю: · 227 Фізична терапія, ерготерапія. Та/або фахівці, які мають професійну кваліфікацію: · 2229.2 Ерготерапевт · 2229.2 Лікар з лікувальної фізкультури · 2229.2 Лікар з лікувальної фізкультури та спортивної медицини · 2331 Вчителі початкової школи · 2332 Вихователі дошкільних закладів · 2340 Вчитель з корекційної освіти · 2340 Вчитель-дефектолог· 2340 Вчитель-логопед· 2340 Вчитель-реабілітолог· 2445.2 Практичний психолог· 2445.2 Психолог· 3226 Інструктор з трудової адаптації· 3226 Інструктор з трудової терапії · 3226 Фахівець з фізичної реабілітації. Водночас, при визначені фахівця, що буде проводити корекційно-розвиткові заняття, необхідно враховувати відповідність його спеціальності та професійної кваліфікації рекомендаціям інклюзивно-ресурсного центру. Окрім того відповідно до п. 43 Положення про заклад дошкільної освіти, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 12.03.2003 № 305, керівник закладу дошкільної освіти здійснює безпосереднє управління закладом і несе відповідальність за освітню, фінансово-господарську та іншу діяльність закладу освіти. Також він організовує діяльність закладу дошкільної освіти, визначає функціональні обов’язки працівників, посадові інструкції працівників тощо.
15. Нова мулька, коли неправильно лікар надіслав Елікарняний, оббігаєш скрізь...Нові положення, програми, плани, концепції, стратегії розвитку, вебінари, нові Етрудові книжки, що не день, то нові постанови... Здається що паперова, друкарська робота не закінчиться ніколи! А ще, всі ці папірці підшити і оформити в архів! Люди вхляли, тікають з усіх ЗДО, з країни виїзджають сім'ями. Найкращі звільняються. працюють індивідуально у заможніх, молоді на довго не залишаються. Це вже крик душі і всього колективу! Можливо, в нашому журналі будуть підніматися питання, щото зменшення паперової роботи. ДІТИ заважають нам працювати, тобто писати і друкувати. А прагнемо все для дітей, їм потрібно більше уваги!
14. Добрий день. Медична сестра звільнилася, так як її зарплата менша за зарплату її колег з полікліникиі, лікарень. Цілий день завідувач пише меню, так як ніхто інший не розуміє як його написати, порахувати ті калорії і грами продуктів. Заповнює купу мед.зошитів, бере свою роботу додому, бо накази, контролі, сайт закладу, підготовку до пед.рад, виробничих нарад, ради з харчування, ради закладу, перевірку атестації працівників, проведення батьківських зборів, взаємодію з ними і дітьми, вивчення роботи молодих педагогів..., БЖД, ОП, пожеж.без.,ЦЗ, завідувач, як бухгалтер підраховує і здає усі статистичні звіти в різних розрізах і т.д. ніхто нічого не відміняв...відповідає за все і за кожного, за смішну заробітну плату. А ще виконує роботу УПОВНОВАЖЕНОЇ ОСОБИ, закупівлі, торги....! А там роботи мама-негорюй! Усі вихідні проводиш на роботі, то трубу прорвало, то паркан повалили... І друкуєш і пишеш.
13. Доброго дня, поясніть будь ласка чи має директор ЗДО доплату 20 % за функціонування двох груп логопедичної та інклюзивної ,в закладі з 3 груп - одна логопедична , 1 інклюзивна .дякую
Відповідь редакції:Якщо ви маєте на увазі нову постанову, то директор ЗДО має право на доплату за організацію інклюзивного навчання. Вона не залежить від кількості інклюзивних груп.
12. Доброго дня! Хто в ЗДО може замінити медичну сестру на час її лікарняного, відпустки? Дякую.
11. Чи надається 20% доплати за 3 і більше інклюзивні групи згідно Постанови Кабінету Міністрів України від 28 грудня 2021 року № 1391 вихователям-методистам? В Постанові вказані заступники дерикторів в обов'язки яких входить організація інклюзивного навчання осіб з особливими освітніми потребами. Та входять до них вихователі-методисти чи ні? Дякую. rkdnz007@ukr.net
Відповідь редакції:Ні, не надається. Але є можливість встановити іншу доплату вихователю-методисту. Ось стаття, як це зробити https://ezavdnz.mcfr.ua/949655
10. Доброго дня! З 1 січня 2022 набрала чинності Постанова Кабінету Міністрів України від в28 грудня 2021 р. № 1391 "Деякі питання встановлення підвищень посадових окладів (ставок заробітної плати) та доплат за окремі види педагогічної діяльності у державних і комунальних закладах та установах освіти". У Постанові розділі "РОЗМІРИ доплат за окремі види педагогічної діяльності працівникам у державних і комунальних закладах та установах освіти" в "інших доплатах" Найменування доплати : "Керівнику закладу освіти, в якому організовано навчання осіб з особливими освітніми потребами і створено три і більше інклюзивних класи (групи), та заступнику керівника з навчальної роботи такого закладу освіти, в обов’язки якого входить організація інклюзивного навчання осіб з особливими освітніми потребами" розмір доплати у відсотках посадового окладу (ставки заробітної плати) становить 20%. У нашому закладі ЗДО №6 "Мальвіна" Мирноградської міської ради на 1 січня 2022 року відкрито 4 інклюзивні групи, в них виховуються 9 дітей з ООП. .Питання: " Чи мають право на доплату 20% керівник закладу дошкільної освіти та вихователь-методист, які організовують інклюзивне навчання осіб з ООП,? Чи цей вид доплати стосується тільки закладів загальної середньої освіти? " Дякуємо! dnz-popelushka@ukr.net
Відповідь редакції:Директор ЗДО має право на цю доплату, а вихователь-методист --- ні. Але є шлях, як встановити іншу доплату вихователю-методисту. Ось про нього стаття https://ezavdnz.mcfr.ua/949655
9. Доброго дня. Поясніть, будь ласка, як правильно пояснити вихователям : "Що означає робочий день вихователя?" (Було пояснено, що це години педнавантаження + участь у нарадах, методичній роботі, планування, робота з батьками і т.д. ) Однак оплата праці вихователю здійснюється за години педнавантаження..Дякую.
Відповідь редакції:Ось детальна відповідь на ваше запитання https://ezavdnz.mcfr.ua/693040
8. Доброго дня. Будь ласка, поясніть , якщо ЗДО переведено на автономне фінансування і в у штати вводиться штатна одиниця посади бухгалтера . Чи може цей спеціаліст буди головним бухгалтером, якщо немає бухгалтерської служби і чи має право другого підпису просто бухгалтер? Який розряд встановити бухгалтеру який має освіту бакалавра і немає штажу роботи? І взагалі як оганізовується ведення бухгалтерського обліку , якщо в ЗДО три групи ? Дякую, plahtiyivka_sad@ukr.net
Відповідь редакції:Надіслали ваше запитання експерту.
7. Доброго дня. Я керівник ЗДО. Мені надали рішення сесії про зміни штатного розпису. Зараз 1 ст двірника обіймає одна людина та 0,5 ставки жінка, що зараз знаходиться у відпустці по вагітності. За рішенням сесії треба залишити 1 ст. двірника. Пропонують попередити жінку, що тільки народила про звільнення через 2 місяці (бо вона останньою прийшла на роботу) я знаю, що це неправомірно, це не можна робити. Як в цій ситуації виконати рішення сесії не порушуючи Закону? Дякую annazdo@ukr.net
Відповідь редакції:Відповіли вам.
6. Доброго дня! Чи буде внесено зміни до форми меню-розкладки відповідно до переліку продуктів харчування за 305 постановою і коли? Скільки меню розкладок писати : дві - на групи раннього віку та садові чи три - на 1-4 роки, 4 роки та 4-6(7) років? Та підскажіть, чи за всім переліком продуктів 305 постанови потрібно робити аналіз харчування за місяць і квартал , рік? Ми раніше робили тільки за 13 продуктами харчування. Дякую ! o.s.dubinina@gmail.com
Відповідь редакції:Вітаю. Затвердженої форми меню-розкладу немає. Відповідно зміни в неї можете внести самі. Згідно з Порядком організації харчування: 7) меню-розклад - документ, складений на основі примірного чотиритижневого сезонного меню з урахуванням технологічної документації на страви та вироби, наявних харчових продуктів, в якому зазначається повна назва страв та їх теоретичний вихід для кожної вікової групи, кількість порцій для здобувачів освіти/дітей різних вікових категорій, кількість продуктів харчування, необхідних для виконання меню (вага брутто/нетто): у чисельнику - на одного здобувача освіти/дитину, у знаменнику - на всіх здобувачів освіти/дітей; З огляду на те, що в нас меню на 3 вікові групи, доцільно і меню-розклад робити на 3 вікові групи. Аналіз виконання норм варто робити за тими продуктами, що наведені в додатках до норм.
5. Доброго дня! Підкажіть ,будь - ласка, як правильно підписувати (оформлювати ) доповідь до педради . Дякую.
4. Чи залишилася норма стосовно невідповідності кількості дітей, що прийшли до садочка, цифрі вказаній у меню-розкладці, написаному напередодні - раніше допускалося до 4 дітей п, 1. 20. Глави 1 із змінами , внесеними згідно з Наказом МОН № 202/165 (z 0440-13) від 26.02.2013, Інструкції з організації харчування дітей в ДНЗ (Наказ від 17.04.2006 №298/227)?
3. Чи реально виконати вимоги 305 постанови, якщо в закладі немає дієтсестри ?
2. Будь ласка, надайте зразок меню-розкладу з вказаною вагою - грами бруто - нето за трьома віковими категоріями
1. Питання стосується нового бланку меню-вимоги. Не можу знайти ніде. Чи є воно взагалі? будь-ласка пропишіть це питання, бо в нашому місті ніхто не може знайти цей бланк і як він взагалі вигдядає. дуже дякую. Чекаю на відповідь. golernatali78@gmail.com