Час шукати і час розгубити
Протягом життя кількість друзів зменшується до мінімуму. На якомусь з його етапів хизування кількістю друзів втрачає сенс, а примовка про 100 рублів і 100 друзів звучить божевільно. Бо лишаєшся ти і перевірені часом, горем і радістю люди. Не обов’язково, що на цьому «відбір» зупиниться. Та в ньому немає трагедії, адже якщо ти набув бодай одного справжнього друга, то це вже надає змісту життю. Докладаємо максимум зусиль, щоб журнал «Практика управління дошкільним закладом» був для вас у професійному житті надійним, правдивим, вчасним другом.
Дружнім плечем, тобто допомогою в розв’язанні робочих ситуацій, будуть для вас такі публікації липневого номера журналу:
- «Сім напрямів організації освітнього процесу в літній період в умовах воєнного стану»;
- «Щорічна основна відпустка — 2022: короткі відповіді на 20 запитань»;
- «8 найпоширеніших умов прийняття на роботу працівника: зразки заяв і наказів»;
- «Як працювати з трудовими книжками під час воєнного стану»;
- «Про інструктажі з охорони праці під час воєнного стану».
А ще пропонуємо вам подружитися з нашою рубрикою «Знаймо українську», де щономера вдосконалюватимемо мовлення, розбиратимемо поширені помилки. Матимете можливість і мовну консультацію отримати! Детальніше про це читайте на ezavdnz.mcfr.ua у статті «Поширені в мовленні помилки: перевірте, чи не припускаєтеся їх».
Мріємо нести дружбу з вами, дорогі наші, крізь роки. Тож продовжуйте передплату на журнал і залишайтеся з нами. Попереду багато цікавого та одне найбажаніше — Перемога.
Слава Україні!
Вікторія ТРЕТЯК,
головний редактор
- !
БЕХ І. Д. — директор Інституту проблем виховання НАПН України, д-р психол. наук ОМЕЛЬЯНЕНКО Н. В.— шеф-редактор управлінських видань МCFR Освіта ЄРЕСЬКО О. В. — експерт з питань освіти ПАНАСЮК Т. В.— експерт з питань освіти ЛИСЕНКО Н. І. — директор з контенту Цифрового видавництва МCFR САЛАЦЬКА А. П.— головний спеціаліст відділу загальної середньої та дошкільної освіти управління освіти і науки Житомирської обласної державної адміністрації МАЛЮКОВА І. Г. — директор Українського інституту інформаційних технологій в освіті Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут» ТРЕТЯК В. О. — головний редактор журналу «Практика управління дошкільним закладом»
- !
БОРОВСЬКА О. М. — завідувач дошкільного навчального закладу № 11, м. Чорноморськ, Одеська обл. ОВЧИННИКОВА А. О.— завідувач дошкільного навчального закладу № 378, м. Київ ДУБРОВА Н. Й.— завідувач сектора з охорони праці та безпеки життєдіяльності Державної наукової установи «Інститут модернізації змісту освіти» Міністерства освіти і науки України
- !
Практика управління дошкільним закладом
Видається за інформаційної підтримки Міністерства освіти і науки України, Державної служби якості освіти України0 44 586 56 06
0 800 21 20 12
pedrada.com.uaГоловний редактор,
відповідальний за випуск
Вікторія Третяк
[email protected]Редактори
Ганна Мозирко, Олена ФілоненкоРедакція не несе відповідальності за зміст рекламних матеріалів. Позиція редакції може не збігатися з позицією автора.
Передрук матеріалів журналу «Практика управління дошкільним закладом», будь-яке їх цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу Видавця.
Поштова адреса редакції і видавця
вул. Євгена Сверстюка, 11-Б,
а/с 112, Київ, 02002Журнал розповсюджується лише за передплатою, яку можна оформити в редакції, усіх відділеннях зв’язку та передплатних агенціях вашого міста.
Передплатні індекси у Каталозі видань України:
49576 — щомісячний
37847 — комплект «Зразковий дошкільний заклад»
Київ
2022