7
Липень 2022року
слово редактора

Час шукати і час розгубити

Протягом життя кількість друзів зменшується до мінімуму. На якомусь з його етапів хизування кількістю друзів втрачає сенс, а примовка про 100 рублів і 100 друзів звучить божевільно. Бо лишаєшся ти і перевірені часом, горем і радістю люди. Не обов’язково, що на цьому «відбір» зупиниться. Та в ньому немає трагедії, адже якщо ти набув бодай одного справжнього друга, то це вже надає змісту життю. Докладаємо максимум зусиль, щоб журнал «Практика управління дошкільним закладом» був для вас у професійному житті надійним, правдивим, вчасним другом.

Дружнім плечем, тобто допомогою в розв’язанні робочих ситуацій, будуть для вас такі публікації липневого номера журналу:

А ще пропонуємо вам подружитися з нашою рубрикою «Знаймо українську», де щономера вдосконалюватимемо мовлення, розбиратимемо поширені помилки. Матимете можливість і мовну консультацію отримати! Детальніше про це читайте на ezavdnz.mcfr.ua у статті «Поширені в мовленні помилки: перевірте, чи не припускаєтеся їх».

Мріємо нести дружбу з вами, дорогі наші, крізь роки. Тож продовжуйте передплату на журнал і залишайтеся з нами. Попереду багато цікавого та одне найбажаніше — Перемога.

Слава Україні!

Вікторія ТРЕТЯК,
головний редактор

 
 • !
  •  
  БЕХ І. Д. — директор Інституту проблем виховання НАПН України, д-р психол. наукОМЕЛЬЯНЕНКО Н. В.— шеф-редактор управлінських видань МCFR Освіта
  ЄРЕСЬКО О. В. — експерт з питань освітиПАНАСЮК Т. В.— експерт з питань освіти
  ЛИСЕНКО Н. І. — директор з контенту Цифрового видавництва МCFRСАЛАЦЬКА А. П.— головний спеціаліст відділу загальної середньої та дошкільної освіти управління освіти і науки Житомирської обласної державної адміністрації
  МАЛЮКОВА І. Г. — директор Українського інституту інформаційних технологій в освіті Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут»ТРЕТЯК В. О. — головний редактор журналу «Практика управління дошкільним закладом»
 • !
  •  
  БОРОВСЬКА О. М. — завідувач дошкільного навчального закладу № 11, м. Чорноморськ, Одеська обл.ОВЧИННИКОВА А. О.— завідувач дошкільного навчального закладу № 378, м. Київ
  ДУБРОВА Н. Й.— завідувач сектора з охорони праці та безпеки життєдіяльності Державної наукової установи «Інститут модернізації змісту освіти» Міністерства освіти і науки України 
 • !
  •  

  Практика управління дошкільним закладом
  Видається за інформаційної підтримки Міністерства освіти і науки України, Державної служби якості освіти України 

  0 44 586 56 06 
  0 800 21 20 12
  pedrada.com.ua 

  Головний редактор, 
  відповідальний за випуск 

  Вікторія Третяк  
  vTretyak@mcfr.ua

  Редактори 
  Ганна Мозирко, Олена Філоненко 

  Редакція не несе відповідальності за зміст рекламних матеріалів. Позиція редакції може не збігатися з позицією автора.  

  Передрук матеріалів журналу «Практика управління дошкільним закладом», будь-яке їх цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу Видавця. 

  Поштова адреса редакції і видавця 
  МЦФЕР-Україна 
  вул. Євгена Сверстюка, 11-Б,  
  а/с 112, Київ, 02002 

  Журнал розповсюджується лише за передплатою, яку можна оформити в редакції, усіх відділеннях зв’язку та передплатних агенціях вашого міста. 

  Передплатні індекси у Каталозі видань України: 
  49576 — щомісячний 
  37847 — комплект «Зразковий дошкільний заклад» 

  © ТОВ «МЦФЕР–Україна», 2022 

Київ
МЦФЕР-Україна
2022

№ 7, 2022
⚡Прийнято другий Закон про оптимізацію трудових відносин в умовах воєнного стану