До біса! Це вже сталося. Що далі?
Не передати словами моє здивування, коли дізналася, що переключити мислення чи то під час важкої події, чи то проблемної ситуації можна однією фразою: «До біса! (емоційно) Це вже сталося. Що далі?». Почула про неї в інтервʼю зі Стівеном Гейзом, відомим в усьому світі американським психологом, який розробив терапію прийняття та відповідальності.
Як же ж працює ця фраза? Коли промовляємо її, то вивільняємо емоції, приймаємо ситуацію, відповідальність за наслідки. Вона діє як стоп-слово — зупиняє безкінечне «пережовування» проблеми в голові, яке не закінчується ніякими діями для її розвʼязання.
Згадайте ці слова, коли трапиться щось неприємне і буде потрібна опора. І про «Практику управління дошкільним закладом» згадайте. Травневий номер журналу буде вашою опорою в кінці навчального року — допоможе вдало його завершити, виконати, зокрема, такі обовʼязкові справи:
- скласти накази про щорічну основну відпустку;
- встановити матеріальну допомогу на оздоровлення;
- підготуватися до літнього періоду.
Також знатимете, як змінити назву закладу відповідно до стандартів державної мови і в яких документах це відобразити. Відрадно й те, що приклади документів, які потрібно оформити, щоб виконати ці справи, також є у цьому номері.
І це ще не вся інформаційна підтримка, яку підготували для вас у травні. Запланували також вебінари:
- «Взаємодія закладів освіти з управліннями освіти: нові можливості для забезпечення якості освіти»;
- «Які документи має вести медсестра дитсадка, а директор — контролювати».
Що далі? Реєструйтеся на вебінари, залишайтеся із «Практикою управління дошкільним закладом» і тоді набагато рідше доводитиметься вигукувати «До біса!..». Бо знатимете, як розв’язати ту чи ту робочу ситуацію. А ще — попереду багато цікавого 😉
Вікторія Третяк,
головний редактор
|
|
Практика управління дошкільним закладом Видається за інформаційної підтримки Міністерства освіти і науки України, Державної служби якості освіти України Редактори Ганна Мозирко, Олена Філоненко Редакція не несе відповідальності за зміст рекламних матеріалів. Позиція редакції може не збігатися з позицією автора. Передрук матеріалів журналу «Практика управління дошкільним закладом», будь-яке їх цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу Видавця. Журнал розповсюджується лише за передплатою, яку можна оформити в редакції. © Цифрове видавництво Експертус, 2024 |
Київ
2024